Październikowe promocje w JOKA City Store Warszawa

Podkład do wszystkich paneli GRATIS

Odwiedź w dniach 01-31.10.2022 JOKA City Store Warszawa i zyskaj! Do wszystkich paneli z kolekcji Skyline, Westside, City, Metropol, Manhattan, Madison oraz Xplora 833 zamówionych w październiku otrzymasz podkład gratis!

Aby skorzystać z promocji, wystarczy zamówić dowolny dekor z wyżej wymienionych kolekcji w okresie od 1 do 31.10.2022. Podkład podłogowy jest odgórnie określony w zależności od kolekcji podłogi. Produkt objęty promocją będzie naliczany w formie gratisu do zamówienia jako wielokrotność jednej rolki z zaokrągleniem w dół.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do JOKA City Store Warszawa lub do kontaktu pod numerem telefonu 516 995 115.

-30% na wybrane panele akustyczne

Marzysz o nowym charakterze wnętrza? Zależy Ci na nowoczesnej aranżacji? Chcesz znaleźć ciekawe rozwiązanie na ściany, sufity lub obudowę mebli? Skorzystaj z naszej promocji na panele akustyczne!

W październiku panele akustyczne 240 cm w wybranych dekorach kupisz aż 30% taniej! Zadbaj więc już teraz o przytulne i designerskie wnętrze!

Promocja dotyczy dekorów dąb natur filc szary, dąb brązowy, dąb orzech oraz dąb wędzony.

Dlaczego warto wybrać panele akustyczne?

  • Są niezwykle łatwe w samodzielnym montażu.
  • Prezentują się bardzo nowocześnie i oryginalnie.
  • To estetyczny i dostępny sposób na redukcję hałasu w domu.
  • Są produkowane z naturalnych materiałów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do JOKA City Store Warszawa lub do kontaktu telefonicznego 516 995 115 i mailowego warszawa@joka-polska.pl.  

Panele akustyczne w dekorze Dąb natur i Biały lakier taniej o podatek VAT!

Modne panele akustyczne w dekorze Dąb natur i Biały lakier październiku taniej o podatek VAT! 

Promocja dotyczy paneli Dąb natur 279×60 cm na filcu czarnym lub Biały półmat na filcu szarym 240×60 cm. 

Panele akustyczne są produkowane z naturalnych materiałów – drewna, forniru oraz filcu z poddanych recyklingowi butelek PET. Dbasz w ten sposób o środowisko naturalne, a przy okazji zyskujesz nowoczesne wnętrze!

Panele, ze względu na niską wagę, mogą być montowane na ścianach, sufitach czy jako obudowa mebli. 

Panele akustyczne to wspaniała propozycja dla osób, którym zależy na designerskim i przytulnym wnętrzu, a także poprawieniu parametrów akustycznych wewnątrz pomieszczenia! 

Aby skorzystać z promocji, odwiedź JOKA City Store Warszawa lub skontaktuj się z nami, dzwoniąc na 516 995 115 bądź wysyłając wiadomość na warszawa@joka-polska.pl

Październikowe promocje w JOKA City Store Warszawa
Przewiń na górę