O nas

JOKA City Store Warszawa

Pierwszy Showroom JOKA z wyposażeniem wnętrz w Warszawie, który stworzyliśmy dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre wzornictwo, chcą zaoszczędzić czas, mieć 100% gwarancję jakości produktów oraz skorzystać z wiedzy wykwalifikowanych specjalistów. Tutaj możesz poznać wszystkie nasze produkty, zainspirować się nimi i wspólnie z naszymi doradcami wybrać m.in. podłogi i okładziny ścienne dopasowane do Twoich potrzeb.

Na specjalne życzenie możemy również dowieźć próbki, katalogi do Waszych biur znajdujących się na terenie Warszawy.

joka warszawa
joka warszawa

Poznaj markę JOKA

Ponad 100 lat tradycji

Założone w 1919 roku jako lokalny handel drewnem w Kassel, rodzinne przedsiębiorstwo w ciągu trzech pokoleń pod kierownictwem Jörga L. Jordana rozwinęło się w końcu w międzynarodowego dostawcę marki i atrakcyjnego pracodawcę. Dzisiaj jordańska marka JOKA oznacza wysokiej jakości produkty do holistycznej aranżacji wnętrz z bogatą ofertą produktów dla indywidualnych potrzeb rynku mieszkaniowego i komercyjnego.

Kompleksowy asortyment wysokiej jakości

JOKA oferuje kompletny asortyment w zakresie wyposażenia wnętrz – od parkietów, designerskich podłóg i wykładzin po drzwi, tapety i tkaniny do wyposażenia wnętrz. Nasza marka łączy w sobie trwałe i wytrzymałe produkty, dzięki którym można nadać indywidualny charakter i zaprojektować pomieszczenie. Wszystkie produkty wykonane są również z najlepszych materiałów i charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem. Dzięki tym cechom jakościowym i naszej współpracy z rzemieślnikami, którzy gwarantują wysoką jakość wykonania, produkty JOKA zapewniają długotrwałą wysoką jakość.

Przewiń na górę