Dzień otwarty dla Architektów i Projektantów

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz? Szukasz nowych ciekawych rozwiązań, które możesz wykorzystać w projektach dla swoich klientów? Do tego uwielbiasz aromatyczną kawę? W takim razie Dzień otwarty dla Architektów to wydarzenie, którego nie możesz ominąć!

Już 20 października 2022 roku zapraszamy Cię do JOKA City Store Warszawa przy ul. Burakowskiej 16, lok. U4 w Warszawie. Będziemy na Ciebie czekać od 11:00 do 17:00. 

Jeśli chcesz zaproponować swoim klientom najlepsze rozwiązania, które zachwycą nawet najbardziej wymagające osoby, na dniu otwartym poznasz bliżej wszystkie produkty marki JOKA. Dowiesz się więcej o dostępnych podłogach drewnianych, laminowanych, winylowych, kompozytowych, wykładzinach podłogowych, panelach akustycznych, okładzinach ściennych, tapetach, listwach sztukateryjnych czy listwach przypodłogowych. 

Tym samym z pewnością zyskasz zadowolenie każdej osoby, z którą będziesz mieć okazję współpracować!

Otrzymasz od nas także katalogi produktów, które zdecydowanie ułatwią pracę. Podczas spotkania będziesz mógł skosztować pysznych przekąsek, a także rozsmakować się w ciepłej kawie lub herbacie. Jeśli będziesz zainteresowany podjęciem z nami stałej współpracy, również będziesz mieć do tego świetną okazję! Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę!

Widzimy się na miejscu? 

Prosimy o wysłanie potwierdzenia udziału w wydarzeniu na adres e-mail: warszawa@joka-polska.pl! W razie pytań zapraszamy natomiast do kontaktu pod numerem telefonu 516 995 115. 

20.10.2022

ul. Burakowska 16, lok. U4 w Warszawie

Dzień otwarty dla Architektów i Projektantów
Przewiń na górę