Współpraca

Zachęcamy Państwa do współpracy – gwarantujemy najwyższą jakość usług i materiałów! Przekonajcie się sami i sprawdźcie nas!

Klienci indywidualni

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą handlową. Posiadamy szeroki asortyment najlepszych produktów renomowanych polskich oraz zagranicznych producentów. Znajdą Państwo u nas wysokiej jakości, odpowiednio sezonowane zarówno parkiety i deski, okładziny ścienne oraz wykładziny dywanowe. W sprzedaży posiadamy również wszelkie materiały niezbędne do prawidłowego montażu oraz wykończenia podłóg – od gruntów i klejów do drewna, po szpachle, oleje, woski, lakiery, dzięki którym Państwa podłoga zyska piękny i naturalny wygląd. Polecamy również środki pielęgnujące, aby Państwa podłogi jak najdłużej utrzymywały piękny i nieskazitelny wygląd.

Architekci, projektanci, biura projektowe

Realizowaliśmy wiele ambitnych projektów charakteryzujących się nietypowymi rozwiązaniami. Zawsze udawało nam się realizować pomysły naszych klientów. Chętnie uczestniczymy w nietypowych i oryginalnych inwestycjach, które wymagają wkładu naszej wiedzy i doświadczeń. Szeroki asortyment produktów pozwala naszym klientom wybrać podłogę odpowiednią do ich pomysłów.

Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy – w celu uzyskania szczegółowych informacji  prosimy o kontakt z biurem.

Przewiń na górę